Телефон: 522-81-45

Передплата

Як отримати журнал?

  1. Замовити журнал можна у редакції по тел. 522-81-45 або написати на електронну адресу mmc@karbon.com.ua.
  2. Оформити передплату на друкований примірник журналу “Геоінформатика” можна за “Каталогом видань України” в будь-якому відділенні поштового зв’язку за готівковий рахунок та за допомогою он-лайн сервісу від УДППЗ “Укрпошта” на сайті ukrposhta.ua (пошук за індексом), а також скориставшись послугою “ПЕРЕДПЛАТА ОНЛАЙН” на оновленому корпоративному сайті ДП “Преса” presa.ua (Доставка в межах України).
  3. Оформити передплату на електронний он-лайн примірник журналу “Геоінформатика” можна на оновленому корпоративному сайті ДП “Преса” в розділі “ЖУРНАЛИ ОНЛАЙН.
  4. Оформити передплату на наш друкований/електронний примірник видання або придбати окремі номери журналу можна, скориставшись послугами передплатного агентства “Укрінформнаука” на сайті u-i-n.com.ua (за каталогом видань передплатний індекс журналу “Геоінформатика” ‒ 10013).
  5. На території Російської Федерації оформити передплату на друкований примірник журналу “Геоінформатика” можна за каталогом друкованих видань, скориставшись послугами передплатного агенства ТОВ “Інформнаука” на сайті informnauka.com  (передплатний індекс нашого журналу ‒ 88410).